KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257565
nr 1425 7565
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad SH Claesson -28. Olja på duk, 51x76 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:04:11
100 kr
500 kr